Estetický a upravený vzhled ulic

Naše výhody

Estetický a upravený vzhled ulic města a přilehlé oblasti soukromého vlastnictví je docela obtížné si představit bez pečlivě vydlážděných chodníků. Naši předkové používali na pokrytí silnic dlažební kostky, s časem vznikla alternativa - asfaltové plátno, ale módní trendy nemizejí a vydlážděné cesty vypadají mnohem krásnější, navíc tento druh pokrytí je mnohem silnější a trvanlivější. Dlažební kostky se nezahřívají a netají na slunci a na rozdíl od asfaltu se z nich nevypařují škodlivé látky.

Dlažební kostky jsou ideálním materiálem ve všech ohledech. Dají se z ní vytvořit jak malé chodníčky, tak i celé aleje, je možné vyložit originální vzor a vytvořit tak umělecká díla, proto se tento materiál docela aktivně používá v moderním designu pokrytí silnic a není to ani tak drahé potěšení – vydláždění a cena je přijatelná pro každou peněženku. Další důležitou výhodou dlažby je její pevnost, tento její parametr není horší, než u kamene, kromě toho je schopna dobře odolávat různým chemickým účinkům a vydrží dostatečně silné zatížení, dobře snáší kruté zimy a silné mrazy. To vše výrazně prodlužuje její životnost.

Dlažební kostky se používají k dláždění silnic z praktických důvodů, a také pro realizaci jakýchkoli designérských projektů. Dlažební kostky mají různé tvary: klasické ve formě obyčejných cihel a ve formě figurovaných prvků různých barev. To umožňuje vytvářet různé kompozice ve formě mozaiky a chaotických přechodů, vydláždit na chodníčkách zatáčky, které ohýbají keře nebo malé budovy.

Pokud při montáži vzít v úvahu všechny nuance, dláždění bude příjemnou a snadnou prací a poslouží velmi dlouze a zachová svůj původní vzhled bez oštěpů a trhlin. Během dláždění nejdůležitějším je pokládat dlaždice tak, aby jejích výška a náklon byly stejné jako u vozovky a je třeba zanechávat mezi dlaždicemi mezery, které pak musí být vyplněny směsí písku a vápna. Pokud budou švy těsně a správně zaplněné pískem, pak se během provozu bude postupně stlačovat a tak se dlaždice pevně zafixuje a nepřemístí se.

Dlaždice se nejčastěji vyrábějí ze žuly nebo pískovce. Žula je samozřejmě ušlechtilý kámen, který má zvýšenou spolehlivost, ale pískovcové dlaždice také mají své výhody. Protože pískovec je materiálem mnohem měkčí než žula, na žádost zákazníka lze vyrobit dlaždice různých tvarů a tlouštěk. Hotové prvky dlažebních kostek se vyrábí pomocí různých technik.

Z tekuté směsi betonu - směs se nalije do speciálních forem a suší se v peci. Výsledkem této metody je, že hotový výrobek má ideální povrchový povlak, který nevyžaduje žádné další upravení.

Z hliněné směsi - polotovary se vypalují ve speciálních pecích a výsledkem je hotový výrobek, jinými slovy cihla. Tato metoda umožňuje vyrábět prvky různých tvarů a velikostí, které se odlišují zvýšenou pevnosti.

  • Z přírodního kamene - z přírodního kusu kamene se prostě vytváří potřebná forma a velikost.
  • Dlaždice lze také rozdělit do několika typů na základě jejích vizuálních charakteristik.
  • Drcením velkých bloků na malé části, výsledkem jsou malé nepravidelně tvarované prvky.
  • Řezáním velké části na jednotlivé prvky, výsledkem jsou prvky s rovnými hranami.

Jak si správně vybrat dlaždice a na co si dávat největší pozor? Nejprve si musíte vybrat dlaždice, které se vám vizuálně líbí, které si představujete v tom nebo jiném provedení na svém pozemku. Není to tak drahý materiál - dlažební kostky, cena je docela přijatelná pro každého zákazníka. Není proto nutné si je vybírat příliš pečlivě, aby vydržely mnoho let, jak se říká - jednou provždy! Nejdůležitějším je, aby výsledek byl příjemný pro oko a přinášel pouze potěšení. Ale mezi technickými charakteristikami můžete věnovat pozornost hodnotě odolnosti proti mrazu, může se lišit u různých typů dlaždic. Stupeň absorpce vlhkosti, čím nižší je hodnota, tím samozřejmě lepší, protože vlhkost při průniku postupně ničí kámen. A také hodnota odolnosti proti opotřebení, povrch má být co nejhladší.

Dnes koupit dlaždice není obtížné. Jedná se o cenově dostupný dokončovací materiál, a také škála tvarů a barev vám umožňuje rozjet se a ztělesnit všechny vaše plány a nápady.

 

O společnosti

Výroba a realizace výrobků z přírodní žuly ruské, ukrajinské, kazašské, finské vklady - jednou z priorit naší společnosti. Náš výrobní závod v sobě kombinuje dvě kamenné továrny a sedm žulových lomů. Kromě vyrábějící a dodávající žulové výrobky, jsme zapojeni v zásobování trhu suti ze žuly a jiných přírodních materiálů.
Výrobní kapacity naší společnosti se nachází v Žitomirské oblasti na Ukrajině, stejně jako v Uralské oblasti Ruska. To nám umožňuje dodávat široký sortiment žulových na území Ukrajiny a na Urale. Spolupráce s zpracování kamene společnosti z Kazachstánu, Karélie, Finsko, rozšířit "sbírku" našich kamenů i více.

Výrobní kapacity naší lomu a továrny lom závody jsou vybaveny moderní a High-Tech zařízení, které nám umožní vyrábět:

Žulové dlažební kameny, vyřezávané, vyřezávané;
Dlaždice Omítky;
Obrubníky, žulové ulici a zahradě;
Dekorační žulové desky s barvou textury "kameny";
Žulové Desky Ořezávání;
Fázi;
Banky;
Urny Žulové.
Jsme také Rozvíjet produkty podle vašich individuálních projektů!
Naše společnost je vždy připravena nabídnout vám optimální ceny, minimální podmínky výroby, kontrola kvality výroby, vyráběné u NÁS, přímé a včasné dodávky.
Velké skladovací prostory nám umožňují mít až 15.000 m2 žulové dlažby z nejdůležitějších barevné řešení a většina zvedání velikostí. Dodáváme výrobky do objektu zákazníka nebo uložit, aby na buffer skladu v Moskevské oblasti až do doby vlastní dopravy.
Usilujeme o to, aby v úvahu všechny přání zákazníka a snažíme se podnikat tak pohodlně, jak je to možné. Pro tento účel odborníci z naší společnosti se bude provádět nejen projekt funguje a bude vyrábět produkci, ale také provádět montáž, instalace, výroba, kterým čelí a instalace.
V průběhu času, naše společnost prokázala, že na trhu žulové výrobky jako zodpovědného a spolehlivého Partnera, který se zaměřuje především na dodávky vysoce kvalitních produktů.

Zavedli jsme řadu projektů, včetně:

Dodání dekorační žulové desky split billing "Scala" na rekonstrukci budovy Moskevské zoo,
Dodávka žulové dlažební kostky pro rekonstrukce v oblasti Brasov,
Pokládka dlažby u hlavního vchodu do krystalografie Výzkumný Ústav,
Nabídka žuly dlažební kameny pro výrobu povrchů a přilehlé oblasti
v obchodních centrech Moskvy na kalanchevskaya Street a Gogol Boulevard,
v komerčních a obchodních center v Nižnij Novgorod,
v rezidenční komplex na Sparrow hills,
v obci Timoshkino (Moskevská obl.),
v centru Moskvy),
na objekty v Adler, Belgorod
Stejně jako individuální projekty v single-rodinné bydlení statky "Barvikha XXI", "Sankt-PETERBURG XXI vek", "tautropfen", "Gorki" atd.
Fotografie a popisy našich prací jsou zveřejněny v Portfoliu.
Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte naše odborníky. Manažer vám rád zodpoví všechny vaše otázky, pomůže s obtížnou výběr osvědčených materiálů a vybrat si přesně ty produkty, které se vám líbí!

Jsme vždy rádi, o vzájemně prospěšné spolupráci. Odvolání!


Certifikáty

Certifikáty

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Všechny certifikáty

 

Please publish modules in offcanvas position.