Výhody materiálu a jeho použití

Naše výhody

Žulové dláždění je povrch silnice, který se vyrábí z přírodního kamene, a pomocí moderního vybavení dlaždice je možné vyrábět potřebného tvaru a vzhledu. Obvykle každý prvek má čtvercový tvar se stranami 10 cm a výškou 15 až 20 cm. Dlažební kostky se mohou lišit strukturou a barvou, záleží na místě těžby žuly. Proto někdy má červený nádech a velké nebo malé skvrny.

Své uznání žulová dlažba získala už dávno. Během několika staletí se aktivně používá pro dláždění silnic. Díky její trvanlivosti, i dnes je možné najít silnice vydlážděné v 18. století, zůstávají i nadále vhodné pro automobily. Proto dosud nebyl nalezen lepší materiál pro dláždění než žula. V minulosti kvůli nedostatku potřebného vybavení se používali drcené dlažební kameny, protože kámen je tvrdý a prakticky ho nebylo možné opracovávat. Dnes jsou technologie hodně pokročilé, takže lze najít jakékoli vybavení, které nejen krájí horninu, ale také brousí.

Druhy dlaždic

Dnes každý, kdo chce koupit žulové dlaždice, si může vybrat ze tří typů:

  • drcené;
  • řezané;
  • řezaně-drcené.

Dlaždice jsou rozděleny dle stupně zpracování. Vedoucí postavení mezi spotřebiteli zaujímají právě drcené, protože jejích výroba je snadná, a proto je výrazně levnější než jiné typy. Za druhé, má přirozenou krásu kamene, co umožňuje nejen vybavit pozemek, ale také jej vyzdobit.

Řezaná verze se odlišuje ideálně rovným a hladkým povrchem, a proto se tento materiál nejčastěji používá pro fasády kancelářských středisek nebo veřejných institucí. To má za účel zdůraznění důležitost instituce.

Výhody materiálu a jeho použití

Avšak koupit kvalitní žulové dlaždice se často snaží ne za jejích atraktivní vzhled, a proto, že má několik významných výhod:

  • Odolnost proti vlhkosti (pevný kámen absolutně neovlivňují její škodlivé účinky, a proto vydrží několik desítek let).
  • Vysoká pevnost kamene, proto silnice z tohoto materiálu vydrží i několikatunové auta.
  • Neovlivňuje se agresivními prostředí a chemickými látky.
  • Jsou schopné odolat náhlým změnám teploty.
  • Krásný vzhled, který umožňuje výrobku vypadat dobře na jakémkoli pozemku.

Dnes obchody se stavebninami nabízejí širokou škálu různých materiálů používaných ve stavebnictví, ale pouze žulové dlaždice od výrobce má vysokou pevnost, která jí umožní vydržet mnohem déle než jakýkoli jiný povrch vozovky.

Široce se používá nejen pro vydláždění vozovky, ale i pro vydláždění chodníků, v poslední době jej designeři často používají k vytvoření chodníků v zahradách letních chatek, a také při dláždění parkových zón a alejí. Žula dodává parku nebo zahradě naturálnost a přirozenost. Kromě toho tento materiál lze použít při stavbě mostu, je schopen posloužit velmi dlouhou dobu.

Kde lze najít a koupit žulové dlaždice?

Na moderním trhu je hodně společností nabízejících různé varianty dláždění, včetně dlaždic. Ale nejlepší je však dávat přednost výrobcům, kteří se nejen vyznají ve výrobě, takže vám pomohou s výběrem vhodného materiálu, ale také nabídnou nejnižší možnou cenu, která umožní se vyhnout jakýmkoli přirážkám překupníků. Kromě toho u výrobce lze najít omílánou verzi. Jedná se o dlaždice, které díky své hustotě a spolehlivosti vydrží déle než jakékoli jiné vzorky.

Další výhodou spolupráce s výrobci je, že vždy mají k dispozici veškerý sortiment na skladě, takže nákup lze vyzvednout přímo v ten den. Kromě toho pro pohodlí svých zákazníků mnoho z těchto společnosti dnes dodávají zboží pomocí předních dopravních společností do jakéhokoli města.

Někteří se snaží ušetřit a volí pískovcové dlaždice, což je nejvýhodnější variantou, ale nezapomeňte, že tento materiál není vhodný pro stavbu silnic, které budou muset vydržet značné zatížení. Ale je velmi aktuální pro pozemek kolem soukromého domu nebo pro vydláždění chodníků na zahradě, protože se výborně pokládá a určitě poslouží několik desítek let.

Takže v závislosti na úkolech a vlastnostech podmínek použití vždy lze vybrat nejvhodnější druh materiálu.

 

O společnosti

Výroba a realizace výrobků z přírodní žuly ruské, ukrajinské, kazašské, finské vklady - jednou z priorit naší společnosti. Náš výrobní závod v sobě kombinuje dvě kamenné továrny a sedm žulových lomů. Kromě vyrábějící a dodávající žulové výrobky, jsme zapojeni v zásobování trhu suti ze žuly a jiných přírodních materiálů.
Výrobní kapacity naší společnosti se nachází v Žitomirské oblasti na Ukrajině, stejně jako v Uralské oblasti Ruska. To nám umožňuje dodávat široký sortiment žulových na území Ukrajiny a na Urale. Spolupráce s zpracování kamene společnosti z Kazachstánu, Karélie, Finsko, rozšířit "sbírku" našich kamenů i více.

Výrobní kapacity naší lomu a továrny lom závody jsou vybaveny moderní a High-Tech zařízení, které nám umožní vyrábět:

Žulové dlažební kameny, vyřezávané, vyřezávané;
Dlaždice Omítky;
Obrubníky, žulové ulici a zahradě;
Dekorační žulové desky s barvou textury "kameny";
Žulové Desky Ořezávání;
Fázi;
Banky;
Urny Žulové.
Jsme také Rozvíjet produkty podle vašich individuálních projektů!
Naše společnost je vždy připravena nabídnout vám optimální ceny, minimální podmínky výroby, kontrola kvality výroby, vyráběné u NÁS, přímé a včasné dodávky.
Velké skladovací prostory nám umožňují mít až 15.000 m2 žulové dlažby z nejdůležitějších barevné řešení a většina zvedání velikostí. Dodáváme výrobky do objektu zákazníka nebo uložit, aby na buffer skladu v Moskevské oblasti až do doby vlastní dopravy.
Usilujeme o to, aby v úvahu všechny přání zákazníka a snažíme se podnikat tak pohodlně, jak je to možné. Pro tento účel odborníci z naší společnosti se bude provádět nejen projekt funguje a bude vyrábět produkci, ale také provádět montáž, instalace, výroba, kterým čelí a instalace.
V průběhu času, naše společnost prokázala, že na trhu žulové výrobky jako zodpovědného a spolehlivého Partnera, který se zaměřuje především na dodávky vysoce kvalitních produktů.

Zavedli jsme řadu projektů, včetně:

Dodání dekorační žulové desky split billing "Scala" na rekonstrukci budovy Moskevské zoo,
Dodávka žulové dlažební kostky pro rekonstrukce v oblasti Brasov,
Pokládka dlažby u hlavního vchodu do krystalografie Výzkumný Ústav,
Nabídka žuly dlažební kameny pro výrobu povrchů a přilehlé oblasti
v obchodních centrech Moskvy na kalanchevskaya Street a Gogol Boulevard,
v komerčních a obchodních center v Nižnij Novgorod,
v rezidenční komplex na Sparrow hills,
v obci Timoshkino (Moskevská obl.),
v centru Moskvy),
na objekty v Adler, Belgorod
Stejně jako individuální projekty v single-rodinné bydlení statky "Barvikha XXI", "Sankt-PETERBURG XXI vek", "tautropfen", "Gorki" atd.
Fotografie a popisy našich prací jsou zveřejněny v Portfoliu.
Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte naše odborníky. Manažer vám rád zodpoví všechny vaše otázky, pomůže s obtížnou výběr osvědčených materiálů a vybrat si přesně ty produkty, které se vám líbí!

Jsme vždy rádi, o vzájemně prospěšné spolupráci. Odvolání!


Certifikáty

Certifikáty

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Všechny certifikáty

 

Please publish modules in offcanvas position.